fbpx

LenkaKrálovákoučink pro rodiče

Koučink

PRO RODIČE

Chcete umět řešit náročné rodičovské situace?

Vedu rodiče k tomu, aby náročné situace přijímali jako možnost dozvědět se něco o sobě. Každá situace, která je výzvou, posiluje naše rodičovské kompetence. Rozebíráme otázku, proč mi vadí, jak se moje dítě chová. Co to se mnou dělá? Jak to se mnou souvisí? Nacházíme odpovědi a souvislosti, objevujeme vnitřní programy a mnoho dalšího. 

Koučinkem získáte náhled na situace, najdete pro sebe vhodné řešení a způsob, jak udělat změnu. Koučink je založený na vzájemné interakci. Spojujeme souvislosti chování dětí s rodičovským přístupem, vývojovým obdobím, změnou v rodině apod. Koučinkem odhaluji slabá místa, slepé uličky a dodávám nezávislý pohled na základě zkušeností z dlouholeté praxe.

Každá rodina je individuální. Při koučinku nacházíme jedinečná řešení situací pro danou rodinu a všechny její členy. 

Koučink není terapií. Pokud bych v průběhu koučinku uznala za vhodné zvolit spíše terapii, ráda vám doporučím, na koho se obrátit.

Z jakých teorií vycházím ve své práci, se dočtete v části Můj přístup. 

 

PRO UČITELE

Chcete umět řešit náročné situace ve třídě?

Koučink pro pedagogy má svoje specifika, nicméně principy koučování jsou stejné. 

Sama jsem původní profesí pedagog a nyní stále část svého času pracuji se skupinami dětí. Udržuji si tím orientaci ve školní problematice a více rozumím pozici pedagoga. Nabízím dvě možnosti spolupráce. Individuální koučink nebo kombinaci individuálního koučinku s reflexí práce přímo ve třídě.

Individuální koučink

Individuální koučink + reflexe práce ve třídě

Z jakých teorií vycházím ve své práci, se dočtete v části Můj přístup. 

Aktuální kurzy a workshopy

Všechny kurzy

 

Z mého blogu

Všechny články