fbpx

LenkaKrálovákoučink pro rodiče

Koučink pro rodiče

Většina z nás si ze srdce přeje být milujícím, laskavým a vlídným rodičem. Přesto nás nikdo nepřipraví na realitu, která nás někdy nepříjemně doběhne. Jsme unavení, podráždění a máme daleko k naší představě ideálního rodiče. Asi to všichni známe. Nicméně tak, jako se vzděláváme například ve svojí profesi, je možné se naučit i rodičovské dovednosti podporující harmonické vztahy. Pokud máte chuť na sobě pracovat a zlepšit své rodičovské kompetence, ráda Vás podpořím.

S jakými tématy Vám mohu pomoci?

Jakým tématům se věnuji nejčastěji? Nezvládnutí emocí při opakujících se náročných situacích. Otázkám hranic. Kde jsou naše vlastní hranice a jak je laskavě a s jistotou ukazovat dětem. Časté téma je vlastní hodnota, rodičů i dětí a mnoho dalších, která rodiče trápí a chtějí je aktivně řešit. 

Náročné situace, které jsou výzvou, mají potenciál posílit rodičovské kompetence

Získáte náhled, najdete pro sebe vhodné řešení a způsob, jak udělat změnu. Je založený na vzájemné interakci. Spojujeme souvislosti chování dětí s rodičovským přístupem, vývojovým obdobím, změnou v rodině apod. Odhaluji slabá místa, slepé uličky a dodávám nezávislý pohled na základě zkušeností z dlouholeté praxe.

Jaké principy jsou pro mě důležité, se dočtete v části Moje vize. 

Cena koučinku

První setkání, které trvá 30 minut je zdarma. Navzájem se poznáme, vyjasníme si zakázku a naplánujeme spolupráci. Je možné osobní nebo online setkání.

Těším se na Vás!
   

  Aktuální kurzy a workshopy

  Všechny kurzy

   

  Z mého blogu

  Všechny články