fbpx

LenkaKrálovákoučink pro rodiče

Koučink pro rodiče

Většina z nás si ze srdce přeje být milujícím, laskavým a vlídným rodičem. Přesto nás nikdo nepřipraví na realitu, která nás někdy nepříjemně doběhne. Jsme unavení, podráždění a máme daleko k naší představě ideálního rodiče. Asi to všichni známe. Nicméně tak, jako se vzděláváme například ve svojí profesi, je možné se naučit i rodičovské dovednosti podporující harmonické vztahy. Pokud máte chuť na sobě pracovat a zlepšit své rodičovské kompetence, ráda Vás podpořím.

S jakými tématy Vám mohu pomoci?

Jakým tématům se věnuji nejčastěji? Nezvládnutí emocí při opakujících se náročných situacích. Otázkám hranic. Kde jsou naše vlastní hranice a jak je laskavě a s jistotou ukazovat dětem. Časté téma je vlastní hodnota, rodičů i dětí a mnoho dalších, která rodiče trápí a chtějí je aktivně řešit. 

Náročné situace, které jsou výzvou, mají potenciál posílit rodičovské kompetence

Získáte náhled, najdete pro sebe vhodné řešení a způsob, jak udělat změnu. Je založený na vzájemné interakci. Spojujeme souvislosti chování dětí s rodičovským přístupem, vývojovým obdobím, změnou v rodině apod. Odhaluji slabá místa, slepé uličky a dodávám nezávislý pohled na základě zkušeností z dlouholeté praxe.

Jaké principy jsou pro mě důležité, se dočtete v části Moje vize. 

Cena koučinku

Pokud si chcete nejprve zavolat, nebo se krátce setkat, je to možné. Udělám si na vás čas 30 minut, které jsou zdarma

Těším se na Vás!
   

  Aktuální kurzy a workshopy

  Všechny kurzy

   

  Prozatím nebyl zadán žádný kurz.

  Z mého blogu

  Všechny články