fbpx

LenkaKrálovákoučink pro rodiče

Moje vize

Podporovat šíření hodnot RESPEKTU a EMPATIE.

Skrze tyto hodnoty nacházet VZTAH K SOBĚ a k ostatním lidem.

Doprovázet dospělé a teenagery při hledání AUTENTICKÉ cesty spokojeného života.

Čím spokojenější budeme my, rodiče, tím spokojenější vztahy (nejen s dětmi), budeme vytvářet. Naše děti nám ukazují témata, která potřebujeme řešit. Pokud uchopíme tuto šanci, můžeme ve své rodičovské roli růst. A jak rostou naše děti, objevují se nová témata a situace. Je tedy stále příležitost k objevování nových rodičovských výzev. Být rodičem je totiž jeden z nejzajímavějších „programů“ osobního růstu.

Koučování vnímám jako jedinečnou příležitost dopřát si maximální podporu při hledání svojí jedinečné, autentické cesty ke spokojenému životu. Každý někdy můžeme ztratit svůj směr, čelit obtížné situace, stát před zdánlivě neřešitelným rozhodnutím… Ráda vás provedu těmito situace s respektem k Vaší jedinečnosti a s důvěrou ve Vaše schopnosti. 

Zvu vás na společnou cestu! 

Ve výchově svých dětí a následně při koučování vycházím především z filosofie humanistické psychologie, zejména z přístupu Carla R. Rogerse. Z jeho myšlenek jsou mi blízké zejména důvěra ve vlastní autonomii, potenciál k růstu, budování osobní zodpovědnosti, podpora svobodné vůle, hledání smyslu, podpora integrity člověka.

Při práci s rodiči jsou pro mě důležité tyto principy, které uplatňuji i při koučování:

Aktuální kurzy a workshopy

Všechny kurzy

 

Z mého blogu

Všechny články